MÖBLER / Bord / Salongsbord 7027106
nr 702 7106
Salongsbord
1800-tal, valnöt, längd: 106, djup: 59, GH. 70
Kondition: skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juni 2011
kl 19:00:28
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr